Let’s go green!

W dniach 11-15 marca, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim wydarzeniu kulturowym „Let’s go green”, związanym z Dniem św. Patryka. Projekt miał na celu przybliżenie uczniom kultury irlandzkiej oraz postaci św. Patryka – patrona „zielonej wyspy”. Klasy edukacji wczesnoszkolnej oraz 4-8 świetnie się bawiły podczas gry terenowej, polegającej na znalezieniu odpowiedzi do quizu. Dzieci z grup przedszkolnych pięknie pokolorowały symbol Irlandii, czyli koniczynkę. Zwieńczeniem tygodnia był „dzień zielony”, kiedy to uczniowie pięknie ubrali się na zielono oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia na naszej ściance zdjęciowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie w to wydarzenie!