No module Published on Offcanvas position

Działalność

W tym roku szkolnym tylko dwa roczniki brały udział w wyborach. Mniej kandydatów, bo tylko siedmiu, ale walka o "stołek przewodniczącego" zacięta jak nigdy. Powód, aż pięciu kandydatów z jednej klasy. Olga Maciejewska (IIIa), Zuzanna Pieprzyk (IIIa), Maja Kowalkowska,(IIIa) Kamil Przybyłka (IIIa) i Maksymilian Grześkowiak (IIIa), Julia Stróżyk (IIIc) i Roksana Twardowska (IIc).
Kandydaci do samorządu prześcigali się nie tylko w obietnicach zmian na lepsze, ale również próbowali osłodzić szare życie szkolne, częstując słodyczami.. Jedna z kandydatek zaskoczyła wszystkich kolorowymi balonami reklamowymi, które stanowiły atrakcję każdej przerwy.
Po głosowaniu i uczciwym przeliczeniu wszystkich głosów przez komisję (Maria Bzodek i Nadia Sudolska), wyniki zostały umieszczone w kopercie i przechowane aż do 18 pażdziernika. W tym dniu odbyła się szkolna dyskoteka i właśnie na niej ogłoszono skład nowego samorządu.
Przewodniczącą, z ogromną przewagą głosów, została Olga Maciejewska, zastępcą Kamil Przybyłka, sekretarzem Zuzanna Pieprzyk, a skarbnikiem Maja Kowalkowska. Gratulujemy i trzymamy ich za słowa, które padły podczas kampanii przedwyborczej.
W prezencie ich klasowy kolega, Damian Krzywy, zaśpiewał dla nich piosenkę. Wszystkim tak bardzo się podobało, że musiał bisować. Dyskoteka była wyjątkowo udana. Bawili się, tańczyli, śpiewali i tak mogliby chyba do rana, ale niestety na drugi dzień trzeba wrócić do szkolnej rzeczywistości.
Są światła- ale już nie kolorowe,
Jest sala- ale tylko gimnastyczna,
Jest muzyka- ale z Panem Leszkiem,
Są nauczyciele – dziękujemy im bardzo, że mogliśmy się choć na parę godzin przenieść się do innego, weselszego świata.