Rok szkolny 2013/2014

Dziękujemy Państwu

za wspieranie naszych inicjatyw Smile.

Radzie Rodziców - za aktywny i twórczy udział w aranżacji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole.

Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pępowie za pokrycie kosztów warsztatów profilaktycznych dla uczniów klas II, III i VI szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum, które odbyły się w dniach: 20-21 listopada 2013r. Dziękujemy też za pokrycie kosztów szkolenia dla rodziców.

Leśniczemu Panu Rafałowi Bayerowi za choinki na mikołajki.

Firmie BOLSIUS Polska Sp.z o.o. za zapas wkładów do zniczy /ułatwienie nam systematycznej troski o miejsca pamięci narodowej i groby nauczycieli/.

Rodzicom za aktywny udział w listopadowej akcji zbiórki makulatury na rzecz pomocy rodzinnym domom dziecka

Rodzicom: H. Kuczyńskiej, J. Okręt, A. Paluszkiewicz – Jędrkowiak, M. Rolnik, M. Rydzyńskiej, J.Stefaniak, J.Zjeżdżałce za pomoc w przygotowaniu i wykonaniu scenografii, ucharakteryzowaniu aktorów oraz pomoc w zmianie dekoracji i dziecięcych kostiumów podczas wystawiania baśni H. CH. Andersena „Królowa Śniegu”.

Pani K. Pieprzyk za uszycie małym aktorom pięknych kostiumów i rekwizytów.

Pani Cecylii Fabisiak za wykonanie pięknych zaproszeń.

Beata Kaczmarek, Violetta Rolnik

Dziękujemy Radzie Rodziców za poparcie i wsparcie inicjatywy skorzystania z projektu Make a Step.

Dziękujemy Pani Cecylii Fabisiak za misternie wykonane laurki.

Dziękujemy  Pani Elżbiecie Borowczyk  za umożliwienie uczennicy wzięcia udziału w wycieczce klasowej. Będzie to na pewno dla niej niezapomniane przeżycie.

Dziękujemy  Pani Monice Jamroży  za ufundowanie choinki do sali lekcyjnej numer 6.

Serdecznie dziękujemy  Pani Cecylii Fabisiak  za wykonanie i ofiarowanie pięknych, artystycznych laurek.
Będą one niezwykłą pamiątką dla osób, które pomogły nam w realizacji projektu " Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan ".

Uczniowie z koordynatorkami

Dziękujemy:

* księdzu kanonikowi Henrykowi Szwarcowi,
   * wójtowi gminy Pępowo Stanisławowi Krysickiemu,
   * senatorowi RP Marianowi Poślednikowi

za udzielenie wywiadów, będących elementem realizacji projektu "Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan", które odbyły się w wyjątkowej atmosferze.

Uczestnicy projektu.

Serdeczne podziękowania dla rodziców z oddziałów przedszkolnych za trud włożony w przygotowanie tak pięknych i wspaniałych strojów na bal przebierańców. Dziękujemy za poświęcony czas, kreatywność i pomysłowość:)

Wychowawczynie grup przedszkolnych

Dziękujemy panu Maciejowi Kubasowi i jego małżonce za gościnne przyjęcie w leśniczówce uczniów naszej szkoły. Panu leśniczemu jesteśmy wdzięczni za ciekawą lekcję przyrody, która na długo zostanie w naszej pamięci.

V. Rolnik, B. Kaczmarek