Rok szkolny 2017/2018

Dziękujemy Pani Iwonie Paluszkiewicz za ciekawą lekcję projektowania i szycia, za udaną i pełną niezapomnianych wrażeń wizytę oraz uatrakcyjnienie Dnia Dziecka.

Uczniowie klasy 3c z paniami B. Kaczmarek i M. Galeją

 

Składam serdeczne podziękowania firmie BISTRO MAŁECKI za zorganizowanie zdrowego, kolorowego śniadania dla uczniów klasy 1a w ramach realizacji programu "Warzywa i owoce w szkole".

                       Arleta Sierszulska

 

Dziękuję paniom: Iwonie Paluszkiewicz, Elżbiecie Twardowskiej i Anecie Wierzyk za zaprojektowanie i uszycie wieczorowej sukni ze surowców wtórnych. Dopełnieniem stroju były torebka, biżuteria, wachlarz i fascynator wykonane również z odpadów. Ubiór został zaprezentowany podczas rewii mody odpadowej.

Beata Kaczmarek

Nauczyciele kształcenia specjalnego pragną serdecznie podziękować pani Justynie Markowskiej za ufundowanie koszyczków wielkanocnych z prezentami dla uczniów realizujących nauczanie indywidualne.

 

Podziękowanie

Dziękuję Pani Ewie Żeglarskiej, za pomoc w załatwieniu świec, które stanowiły świąteczną dekorację oddziałów przedszkolnych.

Paweł Andrzejewski

 

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie”.

Jan Paweł II

Serdecznie dziękuję Paniom: Zofii Walczak i Ewie Andrzejak, za okazaną pomoc w  przygotowaniu koronkowych ozdób na choinki szkolne, które stanowiły dekoracje stołów na Spotkaniu Wigilijnym dla pracowników szkoły.

Elżbieta Andrzejewska

 

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz.

Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.

Bowiem dawać to nie znaczy tracić”.

Antoine de Saint-Exupery

 

Składam serdeczne podziękowanie pani Iwonie Jarczyńskiej z Gębic, za uszycie pięknych fartuszków i czapek dla uczniów reprezentujących naszą szkołę na powiatowym konkursie kulinarnym „Pogorzelski MasteCheff”. Dziękuję również za pomoc w przygotowaniu ozdób materiałowych na choinki szkolne. Bardzo cenną jest dla nas Pani wola współpracy z naszą szkołą.

Elżbieta Andrzejewska

 

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa.

Wtedy proste - „dziękujemy” – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

Dyrekcja i grono pedagogiczne składają firmie „Bolsius” serdeczne podziękowanie za życzliwość i hojność, która umożliwiła przygotowanie i uświetnienie Spotkania Wigilijnego dzięki świecom ofiarowanym na ten cel.

Wyrażając wdzięczność za zrozumienie potrzeb naszej szkoły i ogromne serce, życzymy Państwu wielu sukcesów oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

 

 

PODZIĘKOWANIE

Organizatorzy konkursu pt. "OZDOBA CHOINKOWA - CZERWONE SERDUSZKO" dziękują wszystkim rodzicom za współpracę oraz Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pępowie i pani Justynie Markowskiej za pomoc w sfinansowaniu konkursu.

Maria Tomczak

Lidia Machowska

 

PODZIĘKOWANIE

Wychowawczynie grupy dzieci 6-letnich "Misie" i "Jeżyki" bardzo dziękują Państwu Małgorzacie i Radosławowi Ratajczakom za wykonanie zdjęć podczas WIGILII oraz za spotkanie z GWIAZDOREM, a także rodzicom za pomoc w przygotowaniu prezentów i świątecznego nastroju w salach.

Maria Tomczak

Lidia Machowska

 

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci 6-letnich za duże zaangażowanie się w wykonanie "ROBOMIKOŁAJÓW", a zwłaszcza pani Kuczyńskiej, Dudka, Konickiej, Piotrowskiej, Błaszyk oraz panu Waleńskiemu.

 

Podziękowanie

 Serdecznie dziękujemy pani  Justynie Markowskiej za  ufundowanie paczek świątecznych dla uczniów realizujących nauczanie indywidualne.

Nauczyciele kształcenia specjalnego

 

PODZIĘKOWANIE

Wychowawczynie grupy dzieci 6-letnich "Misie" i "Jeżyki" dziękują pani Małgorzacie Ratajczak i panu Adamowi Piniewskiemu za namalowanie dużych, pięknych i kolorowych KRASNALI dla naszych grup.

Maria Tomczak

Lidia Machowska

 

PODZIĘKOWANIE

Bardzo dziękujemy Panu Radosławowi Ratajczakowi za poświęcenie czasu 6-latkom i wspaniałe wprowadzenie ich w świat fotografii.

Maria Tomczak

Lidia Machowska

PODZIĘKOWANIE

Wychowawczynie grupy dzieci 6-letnich "Misie" i "Jeżyki" dziękują PRACOWNIKOM URZĘDU POCZTOWEGO W PĘPOWIE za serdeczne przyjęcie dzieci oraz ich pań, a także za pokazanie drogi listu "Od nadawcy do adresata".

Maria Tomczak

Lidia Machowska

PODZIĘKOWANIE

Organizatorzy konkursu pt. "BARWY JESIENI" dziękują wszystkim rodzicom za współpracę oraz Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pępowie za   sfinansowanie konkursu.

Maria Tomczak

Lidia Machowska

 

 

„Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,

W każdym życzliwym słowie,

I przyjaznym geście.

W każdym pomocnym czynie”.

(Phil Bosmans)

 

Dziękujemy pani Iwonie Paluszkiewicz za uszycie i zasponsorowanie muszek dla chłopców z naszej klasy na świąteczny występ.

Uczniowie klasy 3c

z paniami Beatą Kaczmarek i Marzanną Galeją

 


 

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Biernat za uszycie strojów reprezentacyjnych dla pocztu sztandarowego.

 


 

Serdecznie dziękujemy leśniczemu Panu Rafałowi Bayerowi za podarowanie szkole choinek w celu wytworzenia świątecznego klimatu.