Wspomnienia z wycieczki

Dnia 13 maja wyjechaliśmy wraz z wychowawczyniami: p. A.Zielińską, p.K.Sierakowską  i p.J.Góźdź, na wycieczkę szkolną. W wyjeździe wzięli udział uczniowie klas 6a, 7a i 7b.    O godzinie 8:30 mieliśmy zbiórkę na parkingu szkolnym, skąd wyruszyliśmy do Leszna.
       Po dotarciu do celu udaliśmy się do Parku Trampolin – Euro Jump Leszno. To jedyny tego  rodzaju obiekt sportowo-rekreacyjny w okolicy. Po rozgrzewce pod okiem instruktora mogliśmy skorzystać z atrakcji, m.in. toru przeszkód, ścianki wspinaczkowej, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Zmęczeni, jednak w świetnych humorach, udaliśmy się  do kina. Kupiliśmy popcorn, colę i zajęliśmy miejsca w sali kinowej. Około 10 minut oglądaliśmy reklamy i w końcu na sali nastała ciemność. Rozpoczął się film pt. ,,Sonic 2:szybki jak błyskawica”. Seans  skończył się po dwóch godzinach. Następnie podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza grupa udała się na warsztaty z rysunku, a druga wybrała się do galerii handlowej, aby posilić się w jednym z punktów gastronomicznych.  Na warsztatach uczyliśmy się rysować realistyczne oko. Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze swoich rysunków – zabraliśmy je do Pępowa.  Pani opowiedziała nam o technikach rysowania i pokazała różne przybory do rysowania, a także zaprezentowała swoje prace, które zdobiły ściany  pracowni. Około godz. 16:00  wróciliśmy do autobusu  i wyjechaliśmy w drogę powrotną.
     Wycieczka wszystkim się podobała. Była pełna atrakcji. Mieliśmy możliwość aktywnego spędzenia czasu oraz rozwijania talentów artystycznych. Mamy nadzieję, że w naszej szkole będzie więcej takich wyjazdów.