Ubieranie choinki i oczekiwanie na Świętego Mikołaja to świąteczne momenty w życiu każdego dziecka. Dlatego w miesiącu grudniu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „OZDOBA BOŻONARODZENIOWA – CZERWONY KRASNAL”. Organizatorami konkursu były wychowawczynie sześciolatków. Przeznaczony on był dla dzieci z grupy  Zajączki, Jeżyki i Misie oraz klas 1-3. Każdy uczeń mógł oddać tylko jedną pracę przestrzenną wykonaną dowolną techniką. Dzięki tym pracom na drugim piętrze została przystrojona choinka, która wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Na konkurs wpłynęło 147 pięknych, czerwonych krasnali. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami. 
Organizatorzy konkursu dziękują RODZICOM za zaangażowanie i pomoc dzieciom w przygotowaniu ozdoby bożonarodzeniowej.
Składamy również podziękowania RADZIE RODZICÓW działającej w naszej szkole za wsparcie finansowe.

 

 

Gwiazdor lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Dnia 17 grudnia br. z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola i zostawił je dzieciom pod choinką. Najpierw dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w świątecznych zajęciach. Po zakończonej zabawie dzieci z każdej grupy nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że Gwiazdor był gdzieś w przedszkolu i zostawił prezenty oraz list dla każdego dziecka. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione kiedy znalazły prezenty pod choinką. Oczekiwana cały rok wizyta Gwiazdora minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci. 
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizowaniu świątecznych prezentów.
Naszym dzieciom oraz rodzicom życzymy Radosnych Świąt! Życzymy wielu prezentów, zdrowia, ciepłych chwil i serdecznych spotkań z bliskimi! 

 

gwiazdor.jpg

16 grudnia do przedszkola zawitał Gwiazdor, którego przyjście ucieszyło wszystkie dzieci. Przedszkolaki zatańczyły i zaśpiewały dla gościa. Za piękne występy Gwiazdor wręczył każdemu dziecku prezent. Długo wyczekiwana wizyta Miłego Gościa minęła w miłej i wesołej atmosferze i przyniosła wszystkim wiele radości oraz niezapomnianych wrażeń. 
Dziękujemy bardzo rodzicom za pomoc przy zorganizowaniu świątecznych prezentów.

„W te święta magiczne 
- życzenia ślemy liczne.

Pachnących jodełek, 
z ogromem światełek.

Olbrzymich prezentów, 
od wesołych elfów.

Pod obrusem sianka, 

a za oknem bałwanka.”

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Biedronki:

Motylki:

Pszczółki:

Ślimaczki:

Żabki: