No module Published on Offcanvas position

Archiwum 2020/2021

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!  W tym dniu przedszkolaki obdarowane zostały nie tylko słodkościami, ale także dużą dawką radości i miłych niespodzianek. 

10 czerwca mieliśmy w Polsce częściowe zaćmienie Słońca. Pogoda ułatwiła obserwację tego niezwykłego zjawiska, chociaż wcześniej padał deszcz i nie było pewności, że się wypogodzi.
Dzięki uprzejmości jednego z rodziców, pana Macieja Ptaka, który zaopatrzył nas w specjalne przydymione szkiełka, dzieci z grupy „Zajączki” mogły bez obaw o uszkodzenie wzroku obserwować to zjawisko na niebie.

1 czerwca był dla przedszkolaków dniem wyjątkowym, pełnym życzeń, uśmiechów i radości.
Z tej okazji wybraliśmy się do Restauracji PianoForte, gdzie spędziliśmy bardzo miło czas. Przygotowany dla nas deser okazał się wspaniałym zwieńczeniem naszych zajęć.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców oraz Państwu Joannie i Wojciechowi Matyla za sfinansowanie i zorganizowanie wyśmienitego poczęstunku.

 

W celu utrwalenia poznanej legendy o świętej Jadwidze oraz świętowaniu Dnia Dziecka, grupy Jeżyków i Misiów wybrały się na wycieczkę do ogrodów przyparafialnych w Pępowie. Niezwykłą atrakcją okazała się zabawa w detektywów, poszukując kamienia z odciskiem stopy Naszej Patronki. Po zakończonej części edukacyjnej, urządziliśmy zdrowy piknik z zabawami i grami edukacyjnymi. Wszyscy spędziliśmy wspaniały czas na świeżym powietrzu!