SZUKANIE ZAJĄCZKA

13 kwietnia uczniowie klasy 1c i 2a pojechali na wycieczkę do Agroturystyki Wesołe Ranczo  w Niechłodzie. Pobyt w gospodarstwie dostarczył dzieciom mnóstwo wrażeń. Celem wyjazdu było szukanie zajączka na terenie gospodarstwa. Tutaj czekały na dzieci różne zadania, po rozwiązaniu których, w stogach balotów udało się odnaleźć upominki. Podczas spaceru po ekologicznym gospodarstwie uczniowie mieli okazję zobaczyć m.in. krowę, kozy, świnki morskie oraz pobawić się w stodole, na słomie, wśród skaczących królików. Ogromną radość sprawiły dzieciom harce na placu zabaw i rekreacyjnym boisku, na którym mogły pograć w piłkę nożną. Po wyczerpujących zajęciach na świeżym powietrzu dzieci posiliły się pysznymi kiełbaskami. W drodze powrotnej uczniowie długo jeszcze dzielili się wrażeniami z wycieczki. To był naprawdę wspaniały dzień!!!