Wyłoniono laureatów konkursu wielkanocnego

9 maja odbył się apel podsumowujący konkurs wielkanocny zorganizowany dla uczniów Zespołu Szkół w Pępowie. Nasi szkolni rękodzielnicy tym razem wykonywali kartki świąteczne i przeróżne ozdoby wielkanocne. Podsumowania dokonała pani Dyrektor Cyryla Krajka, która nie kryła zadowolenia z faktu, że nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w tego typu konkursach. Podkreśliła, że prace rękodzielnicze, które wykonują, szczególnie zdobią naszą szkołę i wprowadzają wszystkich w radosny nastrój. W konkursie wielkanocnym wzięło udział blisko 90 uczestników. Jury konkursowe miało mnóstwo niełatwej pracy, by wyłonić te szczególnie oryginalne i niepowtarzalne prace. Wszystkie wzbudzały zachwyt i uznanie jury oraz organizatorów konkursu, a ich autorzy zasługują na wielką pochwałę. Wśród laureatów znaleźli się: Jakub Rolnik, Rozalia Dudka, Nikola Hensel, Wiktoria Okręt, Zuzanna Sarbinowska, Eryk Kucman, Zofia Kuczyńska, Wanessa Knuła, Amelia Kuźnicka, Wiktoria Konieczna, Miłosz Stankowski, Łukasz Olszak, Bartek Nowacki, Maria Małecka, Sebastian Bzodek, Natalia Małecka, Julia Rolnik, Dagmara Gleń, Tomasz Żeglarski, Izabela Stanisławska i Julia Ratajczak. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy a pozostali uczestnicy słodką niespodziankę. Fundatorem nagród była Rada Rodziców a dyplomy wykonał p. Paweł Andrzejewski. Dziękujemy wszystkim za współpracę a chętnych uczniów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów świątecznych.