Wizyta drużyny KA 4 resPect w naszej szkole

Dnia 26 maja do naszej szkoły przyjechała drużyna piłkarska dziewcząt – KA4 resPect z Krobi. Przypomnijmy, że dziewczyny są srebrnymi medalistkami Turnieju o Puchar Tymbarku, który rozgrywany był w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Spotkanie odbywało się na hali sportowej w doskonałej atmosferze przy wypełnionych po brzegi trybunach. Trenerzy i zawodniczki chętnie dzielili się wrażeniami z turnieju jak również opowiedzieli jak funkcjonuje klub. Kolejną częścią tego wspaniałego spotkania i chyba najbardziej emocjonującą był mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną KA4 resPect a reprezentacją ZSSPiG w Pępowie. Mimo iż było to spotkanie czysto towarzyskie to emocji nie zabrakło. Wynik końcowy był na korzyść drużyny z Pępowa ale nie to było tego dnia najważniejsze. Liczyła się dobra zabawa i możliwość i integracji z koleżankami z sąsiedniej gminy. Na koniec wszyscy uczestnicy sportowych zmagań zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowały Panie Nauczycielki z naszej szkoły. Było super.