Czas na wakacje!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 została przygotowana  przez uczniów klas trzecich- absolwentów edukacji wczesnoszkolnej oraz ich wychowawczynie: panią Izabelę Marszałek, panią Ewę Matylę  i panią Arletę Sierszulską. Tegoroczne przedwakacyjne spotkanie jak zwykle obfitowało w podziękowania, nagrody i życzenia. Jednak nie wszystko odbyło się jak co roku. Okazało się, że Trzecioklasiści nie tylko żegnają młodsze koleżanki i kolegów. Po wakacjach nie wrócą do naszej szkoły: pani dyrektor Urszula Latuszek, pani Izabela Marszałek  oraz siostra Maksymiliana.  Panie odchodzą na  emeryturę natomiast siostra Maksymiliana  zamieszka w innym domu należącym do Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej. Były więc kwiaty, upominki (prace plastyczne wykonane przez dzieci, słodkości na nową drogę w życiu)  i podziękowania  skierowane szczególnie w  stronę  osób odchodzących  z naszego Grona Pedagogicznego. W imieniu pracowników szkoły przemówiła pani Beata Kaczmarek. Z ramienia Rady Rodziców podziękowania złożyła pani Monika Adamiak. Na zakończenie uroczystości odbyła  się specjalna edycja konkursu recytatorskiego PĘPOWIACZEK 2016  pod tytułem ,,Słodkiego, miłego życia na emeryturze”. Dokumentację fotograficzną zakończenia roku szkolnego przygotował pan Michał Knuła.