Absolwenci klas szóstych

24 czerwca br. czterdzieścioro jeden uczniów klas szóstych ukończyło szkołę podstawową. Absolwenci swoją uroczystość rozpoczęli Mszą Świętą. Następnie w Centrum Sportowo-Kulturalnym odbyła się część oficjalna i artystyczna. Część oficjalną wszyscy absolwenci rozpoczęli tanecznie, w rytmie poloneza. W dalszej części zostały wręczone świadectwa oraz nagrody. Nagrodę Wójta Gminy Pępowo otrzymali uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych i tematycznych. Z klasy VI a nagrodzony został Fryderyk Maciejewski, a z VI b Julia WaleńskaWiktoria MierzyńskaJulia Sobuś. Pani Dyrektor przyznała nagrody dla uczniów, którzy najlepiej napisali Sprawdzian Szóstoklasisty. Otrzymali je uczniowie klasy VI a: Sebastian Dudka Krzysztof Kenig. Ostatnim punktem programu była część artystyczna. Szóstoklasiści wraz z uczniami klas czwartych i piątych zaprezentowali się podczas recytacji wierszy, śpiewu i tańca. Na zakończenie uroczystości szóstoklasiści zachęcili swoich młodszych kolegów do wspólnego, wakacyjnego tańca.

W rytm piosenki „ Chocolate choco, choco” i z uśmiechem na twarzy, uczniowie się rozstali i rozpoczęli wymarzone i zasłużone wakacje :)