Ciekawa lekcja

We wtorek, 12 czerwca 2018 r. uczniowie klasy 1a dwie pierwsze godziny lekcyjne spędzili poza szkolną salą. Spacer ulicami Pępowa był okazją do obserwowania przyrody, krajobrazu i zmian zachodzących w najbliższym otoczeniu dzieci. Wycieczka wyruszyła na skraj Pępowa, aby tam zwiedzić tartak i poznać tajniki funkcjonowania firmy zajmującej się obróbką drewna. Dzięki ciekawej formule i kompetencji gospodarzy zajęć dzieci poznały wiele stanowisk pracy, maszyn i urządzeń wykorzystywanych do codziennej pracy w tartaku. Zwiedziły także dział sprzedaży oraz ekspozycję przeznaczoną dla klientów firmy. Był czas również na krótki odpoczynek, lody i podsumowującą rozmowę z właścicielką firmy – Panią Grażyną Małecką. Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę, ciekawie spędzony czas oraz słodkie przekąski i napoje. Po raz kolejny okazało się, że warto wyjść ze szkolnej klasy i poznawać najbliższe otoczenie.