Nagrody rozdane.

Przy blasku choinkowych lampek i w świątecznym nastroju przebiegło spotkanie uczestników konkursów bożonarodzeniowych. Wszyscy uczniowie z ciekawością czekali na ogłoszenie decyzji komisji konkursowej, która miała niełatwy wybór, gdyż na konkurs wpłynęły 172 prace. W apelu uczestniczyła p. wice-dyrektor H. Grobelna, która krótko nawiązała do tradycji organizowania konkursów świątecznych w naszej szkole i odczytała nazwiska tegorocznych laureatów

Laureatami w kategorii: „Anioł na choinkę” zostali: Adrian Szymczak, Bartek Nowacki, Bartosz Kołodziejczak, Jakub Rolnik, Kacper Rolnik, Klaudia Nowacka, Lena Działowska, Marcin Stachowiak, Michał Maciołka, Nikodem Kubiak, Nikola Hensel, Weronika Wolniak, Zofia Kuczyńska, Zofia Twardowska i Zuzanna Regulska

Kartki świąteczne wyróżnione przez komisję wykonali: Agnieszka Klemens, Jakub Dalibor, Joachim Przybylski, Klaudiusz Sierota, Marta Grzonka i Wojciech Waleński.

Dyplomy i drzewka choinkowe wszystkim laureatom wręczyła pani wice-dyrektor H.Grobelna. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki –lizaki „gwiazdorki”.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz ich rodzicom za pomoc. Liczymy na Wasz udział w kolejnych konkursach.

Specjalne podziękowania kierujemy dla pana wicedyrektora Pawła Andrzejewskiego za zaprojektowanie i wykonanie dyplomów oraz przygotowanie fotorelacji z podsumowania konkursów a także Komisji Konkursowej w składzie: Kaźmierczak Bernadeta, Katarzyna Grobelna, Anna Ptak, Jolanta Nowacka, Joanna Góźdź, Joanna Grobelna, Barbara Filipowiak, Elżbieta Waleńska, Łucja Piotrowska i Filip Fajfer za zaangażowanie w niełatwy wybór prac konkursowych.