ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Wakacje dobiegły końca i cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej inauguracji roku szkolnego. Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej, po której wszyscy spotkali się na boisku szkolnym na krótkim apelu. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała nowa Pani dyrektor Magdalena Antkowiak, która wszystkim uczniom życzyła wielu sukcesów. Zgromadzonych rodziców zapewniła o gotowości współpracy, a nauczycielom życzyła wytrwałości i satysfakcji z pracy.

Przedstawiciele uczniów ciepłymi słowami powitali Panią dyrektor, wręczając piękne kwiaty.

Następnie odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Zostali oni ciepło przyjęci przez koleżanki i kolegów z klas trzecich. Złożyli również ślubowanie. Na koniec, aby formalności stało się zadość, Pani dyrektor dokonała pasowania, oczywiście przy użyciu „magicznego ołówka”.

W ten sposób upłynął pierwszy dzień w szkole. Był wyjątkowy, ponieważ na twarzach wszystkich gościły uśmiechy. Niech to pozytywne nastawienie towarzyszy wszystkim cały rok szkolny.