Międzynarodowy projekt edukacyjny “Emocja” Moduł III

O tym, że słowa mają moc przekonały się dzieci z grupy Pszczółki realizując w miesiącu lutym: III Moduł Międzynarodowego Projektu „Emocję”. Realizacja tego tematu została powiązana z obchodami Święta Zakochanych. Tym razem zajęcia rozpoczęliśmy od umieszczenia na tablicy ilustracji ust; wyjaśniliśmy znaczenie słów, które towarzyszą nam na co dzień i przyporządkowaliśmy do nich odpowiednie ilustracje. Następnie każde dziecko otrzymało bilet wstępu do „Krainy Życzliwości”- czyli usta, gdzie dzieci wysłuchały pięknego opowiadania. Następnie wspólnie wykonaliśmy Drzewko Pięknych Słów, zawieszając na drzewku kolorowe serduszka. Uwieńczeniem naszych zajęć było wykonanie serduszka i wręczenie ukochanej osobie. To był naprawdę radosny dzień pełen miłości.