Dzień Niepodległości w grupie Misiów

11 listopada 1918 zapamiętamy już na zawsze… Właśnie tego dnia, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też każdego roku 11 listopada obchodzimy Nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.
Pielęgnując tradycje oraz patriotyzm 10 listopada 2020 r. w Naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez Nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w stroje galowe uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków. Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.
Grupa Misiów zapaliła znicz pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich i Bojowników.
Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków.