Piknik rodzinny grupy "Żabek" i "Ślimaczków"

12 czerwca 2019r. o godzinie 17:00 na Cegielni rozpoczął się Piknik Rodzinny dwóch grup przedszkolnych "Ślimaczków" i "Żabek". Organizatorami pikniku byli rodzice przedszkolaków. Pogoda nam dopisywała, świeciło przepiękne słoneczko, a w powietrzu unosił się zapach kwiatów. Na pikniku nie zabrakło atrakcji przygotowanych przez Pana Tomasza Gruetzmachera. Pan Tomek zorganizował dla przedszkolaków mini zawody sportowe - RUNAWAY. Każdy uczestnik po zakończeniu wyścigu otrzymał od wychowawcy medal. Po części sportowej wszyscy uczestnicy przenieśli się na plac przy grzybku, gdzie zaczęła się zabawa przy muzyce, grillowanej kiełbasce i słodkich wypiekach.

Serdeczne podziękowania należą się sponsorom, za pomoc w organizacji pikniku:
Panu P. Maciejewskiemu (za udostępnienie stołów, ławek i parasoli oraz kawę, herbatę i napoje),
Panu Sz. Wyzujakowi (za kiełbasę),
Pani J. Markowskiej (za kiełbasę),
Panu S. Gościańskiemu (za udostępnienie grilla oraz zakupione owoce),
Pani J. Matyla (za napoje),
Panu T. Greutzmacherowi (za organizację mini RUNAWAY i medale),
oraz wszystkim rodzicom, za przepyszne wypieki.