Sukces naszych uczennic

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w XVI Powiatowym Konkursie Literacko – Plastyczno – Fotograficznym, organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących          w Gostyniu. Prace Leny Marii Rotman, Igi Ratajczak, Natalii Jankowskiej oraz Pauliny Nowackiej zostały docenione i nagrodzone przez Jury konkursowe.
  W kategorii: literatura, proza – szkoła podstawowa – klasy 4-6,  II miejsce zajęła  Lena Maria Rotman z klasy Vb, a III – Iga Ratajczak, uczennica klasy VIa.
  W tej samej kategorii, na poziomie  klas 6-7, wyróżniono uczennice klasy VIIIa: Natalię Jankowską, której przyznano II miejsce, oraz Paulinę Nowacką – III miejsce.
  Serdecznie gratulujemy Laureatkom, życzymy dalszych sukcesów i  rozwijania swoich pasji!