Nagrody zostały rozdane.

Trzy tygodnie przed świętami Wielkiej Nocy został ogłoszony wielkanocny konkurs rękodzielniczy dla uczniów klas IV – VI .Polegał na wykonaniu kartki świątecznej z dowolnych materiałów. Trzeba było wykazać się pomysłowością i inwencją twórczą. Komisja konkursowa, której zadaniem było wybranie najpiękniejszych kartek, stanęła przed bardzo trudnym wyzwaniem. Spośród  ponad czterdziestu prac, trzeba było wyłonić dziesięć najpiękniejszych i niepowtarzalnych. Wyobraźnia uczniów nie znała granic a kunszt artystyczny był fenomenalny. Jak zawsze, celem konkursu było propagowanie tradycji i folkloru związanego ze świętami wielkanocnymi, rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz pogłębianie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą. Komisja konkursowa w składzie: p. Hanna Grobelna, p. Monika Krajka, p. Lidia Muszyńska, i s. Magdalena Topolska wyłoniła dziesięciu laureatów oraz przyznała dwa wyróżnienia. Laureatami konkursu zostali: Agata Chorała, Lena Begale, Dominik Matuszkiewicz, Antoni Sieński, Cezary Ptak, Maja Kaczmarek, Maksymilian Kubiak, Bartosz Wajs, Sebastian Maćkowiak i Wiktoria Łowińska. Wyróżnienia otrzymali: Hubert Zboralski i Miłosz Jakubowski. Laureaci i osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe a każdy uczestnik konkursu otrzymał czekoladę Milka. Nagrody i dyplomy wręczyła pani Dyrektor Cyryla Krajka. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, panu Pawłowi Andrzejewskiemu za przygotowanie dyplomów a paniom Elżbiecie Andrzejewskiej i Zuzannie Neuhoff-Ley za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu oraz przygotowanie pokonkursowej wystawy wszystkich prac.