Było patriotycznie, jak co roku.

W tym roku, 11 listopada w całym kraju obchodziliśmy 103 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Wówczas przypada Święto Niepodległości upamiętniające rok 1918, kiedy to, po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji, w naszej szkole, jak co roku odbyły się poranki patriotyczne. Uczniowie zaprezentowali się w galowych strojach, z kotylionami podkreślającymi rangę tego wydarzenia. Przypomnieli sobie najważniejsze wątki historyczne Drogi do Niepodległości, recytowali wiersze, śpiewali pieśni patriotyczne.
O godz. 11.11 cała społeczność szkolna z zachowaniem reżimu sanitarnego udała się na dziedziniec szkolny, by wspólnie odśpiewać hymn państwowy – włączając się do akcji „Szkoła do hymnu”.