Zakończenie I modułu Projektu Edukacyjnego „Emocja”

Uczniowie klasy 2b, podobnie jak w zeszłym roku, biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja”, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci i młodzieży. Obecnie, dzieci ukończyły pierwszy z pięciu modułów tegorocznego projektu, który nosi nazwę „Kreatywność”. Jego głównymi celami było rozbudzanie wiary dzieci we własne możliwości oraz rozwijanie ich kreatywności. Poprzez ciekawe prace, można było dowiedzieć się, że tak naprawdę bardzo często można zrobić „coś” z „niczego”. Dzięki bajce „The Dot” oraz opowiadaniu „Blok rysunkowy”, a także ciekawym rozmowom uczniowie zrozumieli, że możemy mieć podobne talenty, jednakże każdy z nas jest wyjątkowy mimo tego, iż nie zawsze jest najlepszy w każdej dziedzinie życia.