21 listopada - Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień jest obchodzony 21 listopada. Jego celem jest promocja życzliwości i zachęcanie do czynienia dobra na różnych płaszczyznach. Ważne jest również wzbudzenie w ludziach pozytywnych emocji, zachęcenie do dialogu międzypokoleniowego, a także wyrażanie protestu przeciwko antypatii, nienawiści i braku tolerancji.
W naszej Szkole również obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z okazji tego szczególnego dnia uczniowie z klas 1-3 przygotowali najróżniejsze serduszka, chcąc w ten sposób wyrazić uznanie dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, salowych, laborantów, policjantów oraz innych osób dbających o ochronę zdrowia w trakcie trwającej pandemii.
„Jesteśmy z Wami” a serduszkami dziękujemy za poświęcenie i codzienną walkę o ludzkie zdrowie podczas epidemii.

Pamiętajmy, że Dzień Życzliwości trwa cały rok, a pozytywna energia, ciepły uśmiech czy dobre słowo wrócą do nas ze zdwojoną mocą :)