Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole.

Pluszowy miś to pierwsza zabawka, jaką otrzymuje dziecko po urodzeniu. Staje się towarzyszem wszelkich zabaw, wsparciem w pokonywaniu lęków, a w dorosłym życiu miłym wspomnieniem dziecięcych lat i pamiątką na całe życie.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia 25 listopada.

Uczniowie w tym dniu mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego przyjaciela, niezastąpioną Przytulankę – Pluszowego Misia, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole oraz uchronił od odpytywania.

W ramach tego święta przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla młodszych kolegów, uczniów klas II ciekawe atrakcje. Było czytanie bajki o misiu, zagadki, kolorowanki, rebusy i oczywiście wspólne śpiewanie o głównym bohaterze uroczystości. Ilość zadawanych pytań i trafność odpowiedzi świadczyła o ogromnym zaangażowaniu uczniów. Zabawa została uwieńczona rozdaniem nagród w postaci książeczek i kredek.

Na zakończenie każdy uczestnik zabawy tradycyjnie otrzymał Medal Przyjaciela/Przyjaciółki Misia. Odwiedziny u młodszych kolegów i koleżanek były bardzo udane.

Pod koniec wizyty wszyscy uczniowie wraz z maskotkami stanęli do wspólnych zdjęć.

Cały dzień upłynął w sympatycznej, ciepłej atmosferze i w poczuciu, że miś zawsze był i będzie naszym przyjacielem – moda na misie nie przemija bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”

Święto Misia to, co roku, bardzo radosny dzień w naszej szkole.