Rok szkolny 2014/15

Serdecznie dziękujemy Panom Wojtkowi Wenderskiemu, Mariuszowi Fórmanowskiemu, Filipowi Jankowiakowi za pomoc, życzliwość oraz czuwanie nad bezpieczeństwem naszych  uczniów podczas pobytu na ściance wspinaczkowej.

Jolanta Durczewska

Beata Kaczmarek

Serdecznie dziękujemy adwokatowi Panu Piotrowi Markowskiemu za profesjonalne spotkanie z młodzieżą gimnazjalną w kontekście odpowiedzialności prawnej młodego człowieka i ochrony prawnej.

Dyrektor, pedagog gimnazjum                                                                  oraz uczniowie klas III i IIB z wychowawcami

Dziękujemy Pani Elżbiecie Borowczyk za ufundowanie choinki do sali numer 6 oraz na I piętro szkoły podstawowej.

Dziękujemy Pani Justynie Waszak za ufundowanie teczek dla uczniów - Odkrywców.