No module Published on Offcanvas position

Elementy stałe strony

Godzina dostępności nauczyciela (art. 42  ust. 2f) rok szkolny 2023/2024 (II półrocze)

Lp

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

1.      

Adamek Arleta

poniedziałek

11.30 – 12.30

2.      

Andrzejewska Elżbieta

wtorek

9.20 – 10.20

3.      

Andrzejewska Małgorzata

poniedziałek

8.30 – 9.30

4.      

Andrzejewski Paweł

czwartek

13.10 – 14.10

5.      

Antkowiak Agata

poniedziałek

środa

13.00 – 13.30

13.00 – 13.30

6.      

Antkowiak Magdalena

poniedziałek

13.30 – 14.30

7.      

Banaszyński Szymon

środa

12.15 – 13.15

8.      

Becela Anita

poniedziałek

9.30  - 10.30

9.      

Bigaj Mirosława

poniedziałek

8.30 – 9.30

10.   

Błaszyk Arkadiusz

poniedziałek 

13.10 – 14.10

11.   

Bzodek Emilia

poniedziałek

7.30 – 8.30

12.   

Ciółko Klaudia

poniedziałek

wtorek

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

13.   

Dąbrowicz Rafał

czwartek

10.15 – 11.15

co drugi tydzień

14.   

Durczewska Jolanta

czwartek

11.10 – 12.10

15.   

Dzierżgowska Kamila

środa

9.20  - 10.20

16.   

Fabisiak Ewa

poniedziałek

10.15 – 11.15

17.   

Głaz Maria

czwartek

12.15 – 13.15

18.   

Góźdź Joanna

wtorek

13.10 – 14.10

19.   

Grobelna Hanna

poniedziałek

13.30 – 14.30

20.   

Grobelna Joanna

wtorek

12.15 – 13.15

21.   

Grzelczak Sylwia

wtorek

10.15 – 11.15

22.   

Jańczak Romina

czwartek

11.20 – 12.20

23.   

Jarus Tomasz

środa

12.15  - 13.15

24.   

Juskowiak Iwona

poniedziałek

czwartek

10.00 – 10.30

10.00 – 10.30

25.   

Kaczmarek Grażyna

czwartek

8.25 – 9.25

26.   

Kaczmarek Marcin

piątek

11.10 – 12.10

co drugi tydzień

27.   

Krajka Monika

środa

10.15 – 11.15

28.   

Krajka Weronika

poniedziałek

12.15  - 13.15

29.   

Kulińska Magdalena

środa

10.15 – 11.15

30.   

Machowska Lidia

poniedziałek

10.15 – 11.15

31.   

Maciejewska Danuta

piątek

10.15 – 11.15

32.   

Matysiak Marzena

piątek

12.15 – 13.15

33.   

Milewska Agata

poniedziałek

13.30 – 14.30

34.   

Muszyńska Lidia

środa

11.30 – 12.30

35.   

Neuhoff-Ley Zuzanna

poniedziałek

13.15 – 14.15

36.   

Nowacka Alina

czwartek

14.00 – 15.00

37.   

Olszak Alicja

poniedziałek

wtorek

9.00 – 9.30

9.00 – 9.30

38.   

Raczkiewicz Anna

piątek

9.20 – 10.20

39.   

Ratajczak Marta

poniedziałek

wtorek

8.30 – 9.00

8.30 – 9.00

40.   

Rolnik Violetta

czwartek

9.20 – 10.20

41.   

Sierakowska Karolina

wtorek

12.15 – 13.15

42.   

Sierszulska Arleta

czwartek

10.15 – 11.15

43.   

Skowrońska Alicja

poniedziałek

10.15 – 11.15

44.   

Tomczak Maria

piątek

11.10 – 12.10

45.   

Urbańska Jolanta

poniedziałek

wtorek

10.30 – 11.00

10.30 – 11.00

46.   

Wabińska Hanna

poniedziałek

wtorek

11.00 – 11.30

11.00 – 11.30

47.   

Wachowiak Marlena

wtorek

8.30 – 9.30

48.   

Weinert Zuzanna

poniedziałek

wtorek

9.30 – 10.00

9.30 – 10.00

49.   

Wojciechowska Alicja

środa

10.15 – 11.15

50.   

Wojciechowska Jagoda

środa

9.20 – 10.20

51.   

Wojciechowski Bartłomiej

poniedziałek

9.55 – 10.25

14.05 – 14.35

52.   

Zielińska Agnieszka

wtorek

7.30 – 8.30

 

WYDARZENIE

TERMIN

ODPOWIEDZIALNI

UWAGI

Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024, 

4.09.2023

Opiekun SU

apel

Pasowanie uczniów klas I

4.09.2023

Wychowawcy klas III

akademia

84 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

09.2023

Nauczyciele historii

wystawa

Narodowy Dzień Sportu

15.09.2023

Nauczyciele wychowania fizycznego

wydarzenie

Dzień Języków Europejskich 

26.09.2023

Nauczyciele języków obcych

Wydarzenie, konkurs

Dzień Edukacji Narodowej

12.10.2023

Nauczyciele j. polskiego, wychowawcy klas I-III

Akademia

Narodowe Święto Niepodległości 

9.11.2023

Nauczyciele historii

Akademia

Pasowanie przedszkolaków

11.2023

Wicedyrektor,

wychowawcy grup

Akademia

Wigilie klasowe/ grupowe

12.2023

Wychowawcy 

Wydarzenie

Jasełka

22.12.2023

Katecheci

Akademia

Dzień Babci i Dziadka

01.2024

wychowawcy grup

Wydarzenie

Bale karnawałowe

01.2024

Wychowawcy I-III i wychowawcy grup przedszkolnych

Wydarzenie

Rekolekcje wielkopostne

( 3 dni )

03.2024

Katecheci, dyrekcja

wydarzenie

Święto Patrona Szkoły 

5.04.2024

Wychowawcy klas V, wychowawcy klas I-III

Akademia

Święto Konstytucji 3 Maja

30.04.2024

Nauczyciele historii

Akademia

Dzień Dziecka 

3.06.2024

Wychowawcy i wychowawcy grup przedszkolnych

Wydarzenie

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21.06.2024

Opiekun SU

 

 

Akademia

ZEBRANIA Z RODZICAMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II 

W PĘPOWIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

WRZESIEŃ

19.09.2023

Przedszkole 

Godz. 16:00

Klasy I - III

Godz. 17:00

Klasy IV-VIII

Godz. 18:00

LISTOPAD

21.11.2023

Drzwi Otwarte

Klasy I – VIII           Godz. 16:00

STYCZEŃ

30.01.2024

Przedszkole 

Godz. 16:00

Klasy I - III

Godz. 17:00

Klasy IV-VIII

Godz. 18:00

KWIECIEŃ

23.04.2024

Drzwi Otwarte

Klasy I – VIII           Godz. 16:00

Moduł I

Publikacja materiałów dla uczniów w systemie Google Classroom.

Moduł II

Zadania dla uczniów w Google Classroom.

Moduł III

Punkt widzenia uczniów w Google Classroom.

Moduł IV

Sprawdzanie rozwiązań przesłanych przez uczniów.

Moduł V

Elementy systemu Google Workspace: Dysk Google i Formularze.

Moduł VI

Przygotowanie zdjęć do publikacji na stronach internetowych.

Moduł VII

Szyfrowanie plików w celu bezpiecznej wysyłki przez internet.

Moduł VIII

Szyfrowanie danych na pamięciach przenośnych.

Drodzy Rodzice!  

Poniżej zamieszczamy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rekrutacji.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola nowych dzieci oraz wnioski i zgłoszenia dzieci do pierwszej klasy będzie można składać w terminie: 
13.02.2023r.-2.03.2023r. w sekretariacie szkoły w godzinach 7.00-15.00.