No module Published on Offcanvas position

Elementy stałe strony

Godzina dostępności nauczyciela (art. 42  ust. 2f) rok szkolny 2023/2024 (II półrocze)

Lp

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

1.      

Adamek Arleta

poniedziałek

11.30 – 12.30

2.      

Andrzejewska Elżbieta

wtorek

9.20 – 10.20

3.      

Andrzejewska Małgorzata

poniedziałek

8.30 – 9.30

4.      

Andrzejewski Paweł

czwartek

13.10 – 14.10

5.      

Antkowiak Agata

poniedziałek

środa

13.00 – 13.30

13.00 – 13.30

6.      

Antkowiak Magdalena

poniedziałek

13.30 – 14.30

7.      

Banaszyński Szymon

środa

12.15 – 13.15

8.      

Becela Anita

poniedziałek

9.30  - 10.30

9.      

Bigaj Mirosława

poniedziałek

8.30 – 9.30

10.   

Błaszyk Arkadiusz

poniedziałek 

13.10 – 14.10

11.   

Bzodek Emilia

poniedziałek

7.30 – 8.30

12.   

Ciółko Klaudia

poniedziałek

wtorek

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

13.   

Dąbrowicz Rafał

czwartek

10.15 – 11.15

co drugi tydzień

14.   

Durczewska Jolanta

czwartek

11.10 – 12.10

15.   

Dzierżgowska Kamila

środa

9.20  - 10.20

16.   

Fabisiak Ewa

poniedziałek

10.15 – 11.15

17.   

Głaz Maria

czwartek

12.15 – 13.15

18.   

Góźdź Joanna

wtorek

13.10 – 14.10

19.   

Grobelna Hanna

poniedziałek

13.30 – 14.30

20.   

Grobelna Joanna

wtorek

12.15 – 13.15

21.   

Grzelczak Sylwia

wtorek

10.15 – 11.15

22.   

Jańczak Romina

czwartek

11.20 – 12.20

23.   

Jarus Tomasz

środa

12.15  - 13.15

24.   

Juskowiak Iwona

poniedziałek

czwartek

10.00 – 10.30

10.00 – 10.30

25.   

Kaczmarek Grażyna

czwartek

8.25 – 9.25

26.   

Kaczmarek Marcin

piątek

11.10 – 12.10

co drugi tydzień

27.   

Krajka Monika

środa

10.15 – 11.15

28.   

Krajka Weronika

poniedziałek

12.15  - 13.15

29.   

Kulińska Magdalena

środa

10.15 – 11.15

30.   

Machowska Lidia

poniedziałek

10.15 – 11.15

31.   

Maciejewska Danuta

piątek

10.15 – 11.15

32.   

Matysiak Marzena

piątek

12.15 – 13.15

33.   

Milewska Agata

poniedziałek

13.30 – 14.30

34.   

Muszyńska Lidia

środa

11.30 – 12.30

35.   

Neuhoff-Ley Zuzanna

poniedziałek

13.15 – 14.15

36.   

Nowacka Alina

czwartek

14.00 – 15.00

37.   

Olszak Alicja

poniedziałek

wtorek

9.00 – 9.30

9.00 – 9.30

38.   

Raczkiewicz Anna

piątek

9.20 – 10.20

39.   

Ratajczak Marta

poniedziałek

wtorek

8.30 – 9.00

8.30 – 9.00

40.   

Rolnik Violetta

czwartek

9.20 – 10.20

41.   

Sierakowska Karolina

wtorek

12.15 – 13.15

42.   

Sierszulska Arleta

czwartek

10.15 – 11.15

43.   

Skowrońska Alicja

poniedziałek

10.15 – 11.15

44.   

Tomczak Maria

piątek

11.10 – 12.10

45.   

Urbańska Jolanta

poniedziałek

wtorek

10.30 – 11.00

10.30 – 11.00

46.   

Wabińska Hanna

poniedziałek

wtorek

11.00 – 11.30

11.00 – 11.30

47.   

Wachowiak Marlena

wtorek

8.30 – 9.30

48.   

Weinert Zuzanna

poniedziałek

wtorek

9.30 – 10.00

9.30 – 10.00

49.   

Wojciechowska Alicja

środa

10.15 – 11.15

50.   

Wojciechowska Jagoda

środa

9.20 – 10.20

51.   

Wojciechowski Bartłomiej

poniedziałek

9.55 – 10.25

14.05 – 14.35

52.   

Zielińska Agnieszka

wtorek

7.30 – 8.30

Godzina dostępności nauczyciela (art. 42  ust. 2f) rok szkolny 2023/2024 (II półrocze)

od dnia 27.05.2024

Lp

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

1.      

Adamek Arleta

czwartek 

14.00 -15.00

2.      

Andrzejewska Elżbieta

poniedziałek

14.05 – 15.05

3.      

Andrzejewska Małgorzata

czwartek 

12.15 – 13.15

4.      

Andrzejewski Paweł

czwartek

13.10 – 14.10

5.      

Antkowiak Agata

poniedziałek

środa

13.00 – 13.30

13.00 – 13.30

6.      

Antkowiak Magdalena

poniedziałek

14.30 – 15.30

7.      

Banaszyński Szymon

środa

12.15 – 13.15

8.      

Becela Anita

poniedziałek

9.30  - 10.30

9.      

Bigaj Mirosława

poniedziałek

12.15 – 13.15

10.   

Błaszyk Arkadiusz

poniedziałek 

13.10 – 14.10

11.   

Bzodek Emilia

poniedziałek

7.30 – 8.30

12.   

Ciółko Klaudia

poniedziałek

wtorek

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

13.   

Dąbrowicz Rafał

czwartek

10.15 – 11.15

co drugi tydzień

14.   

Durczewska Jolanta

czwartek

11.10 – 12.10

15.   

Dzierżgowska Kamila

czwartek 

15.00 - 16.00

16.   

Fabisiak Ewa

poniedziałek

14.05 -15.05

17.   

Głaz Maria

piątek

14.15 – 15.15

18.   

Góźdź Joanna

wtorek

13.10 – 14.10

19.   

Grobelna Hanna

poniedziałek

13.30 – 14.30

20.   

Grobelna Joanna

wtorek

12.15 – 13.15

21.   

Grzelczak Sylwia

czwartek 

13.15 – 14.15

22.   

Jańczak Romina

piątek

6.45 - 7.45

23.   

Jarus Tomasz

czwartek 

15.00 -16.00

24.   

Juskowiak Iwona

poniedziałek

czwartek

10.00 – 10.30

10.00 – 10.30

25.   

Kaczmarek Grażyna

czwartek

13.15 – 14.15

26.   

Kaczmarek Marcin

piątek

11.10 – 12.10

co drugi tydzień

27.   

Krajka Monika

czwartek 

14.10 – 15.10

28.   

Krajka Weronika

poniedziałek

12.15  - 13.15

29.   

Kulińska Magdalena

czwartek 

14.15- 15.15

30.   

Machowska Lidia

czwartek

10.30 -11.30

31.   

Maciejewska Danuta

piątek

13.20 – 14.20

32.   

Matysiak Marzena

czwartek

13.10 - 14.10

33.   

Milewska Agata

poniedziałek

13.30 – 14.30

34.   

Muszyńska Lidia

piątek

7.30 - 8.30

35.   

Neuhoff-Ley Zuzanna

czwartek 

15.00 -16.00

36.   

Nowacka Alina

czwartek

14.00 – 15.00

37.   

Olszak Alicja

poniedziałek

wtorek

9.00 – 9.30

9.00 – 9.30

38.   

Raczkiewicz Anna

czwartek 

15.00 – 16.00

39.   

Ratajczak Marta

poniedziałek

13.00 - 14.00

40.   

Rolnik Violetta

poniedziałek

12.20 – 13.20

41.   

Sierakowska Karolina

poniedziałek

13.10 – 14.10

42.   

Sierszulska Arleta

czwartek

10.15 – 11.15

43.   

Skowrońska Alicja

czwartek

14.05- 15.05

44.   

Tomczak Maria

wtorek

9.15-10.15

45.   

Urbańska Jolanta

poniedziałek

wtorek

10.30 – 11.00

10.30 – 11.00

46.   

Wabińska Hanna

poniedziałek

wtorek

11.00 – 11.30

11.00 – 11.30

47.   

Wachowiak Marlena

czwartek 

14.05 – 15.05

48.   

Weinert Zuzanna

poniedziałek

wtorek

9.30 – 10.00

9.30 – 10.00

49.   

Wojciechowska Alicja

wtorek 

15.00 – 16.00

50.   

Wojciechowska Jagoda

poniedziałek

13.10 – 14.10

51.   

Wojciechowski Bartłomiej

poniedziałek

9.55 – 10.25

14.05 – 14.35

52.   

Zielińska Agnieszka

wtorek

7.30 – 8.30

 

WYDARZENIE

TERMIN

ODPOWIEDZIALNI

UWAGI

Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024, 

4.09.2023

Opiekun SU

apel

Pasowanie uczniów klas I

4.09.2023

Wychowawcy klas III

akademia

84 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

09.2023

Nauczyciele historii

wystawa

Narodowy Dzień Sportu

15.09.2023

Nauczyciele wychowania fizycznego

wydarzenie

Dzień Języków Europejskich 

26.09.2023

Nauczyciele języków obcych

Wydarzenie, konkurs

Dzień Edukacji Narodowej

12.10.2023

Nauczyciele j. polskiego, wychowawcy klas I-III

Akademia

Narodowe Święto Niepodległości 

9.11.2023

Nauczyciele historii

Akademia

Pasowanie przedszkolaków

11.2023

Wicedyrektor,

wychowawcy grup

Akademia

Wigilie klasowe/ grupowe

12.2023

Wychowawcy 

Wydarzenie

Jasełka

22.12.2023

Katecheci

Akademia

Dzień Babci i Dziadka

01.2024

wychowawcy grup

Wydarzenie

Bale karnawałowe

01.2024

Wychowawcy I-III i wychowawcy grup przedszkolnych

Wydarzenie

Rekolekcje wielkopostne

( 3 dni )

03.2024

Katecheci, dyrekcja

wydarzenie

Święto Patrona Szkoły 

5.04.2024

Wychowawcy klas V, wychowawcy klas I-III

Akademia

Święto Konstytucji 3 Maja

30.04.2024

Nauczyciele historii

Akademia

Dzień Dziecka 

3.06.2024

Wychowawcy i wychowawcy grup przedszkolnych

Wydarzenie

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21.06.2024

Opiekun SU

 

 

Akademia