Walentynkowy zakątek

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Wielu młodych ludzi z niecierpliwością oczekuje na ten niezwykły dzień, ale są też i tacy, którzy tego święta nie traktują poważnie. W naszej szkole nie ma jednak chyba ucznia, który nie chciałby spędzić tego dnia w szczególny sposób.

Gimnazjaliści z klas III oraz grupa uczniów z kół zainteresowań „To i owo” oraz „Złote rączki” przygotowali na I piętrze Szkoły Podstawowej „Walentynkową kawiarenkę”. Zaprezentowali aranżację stołów na tę wyjątkową okazję. Chcieli pokazać, że ten niezwykły dzień można spędzić przy niebanalnym, romantycznie nakrytym stole.

Młodzi dekoratorzy wykazali się niezwykłą inwencją twórczą, wykorzystując wiele subtelnych akcentów walentynkowych, począwszy od płatków róż, czerwonych koralików, serduszek, świec o różnych kształtach, romantycznych świeczników po dekoracyjne latarenki.

Pięknie przystrojone stoły przyciągają wzrok i uwagę oraz wywołują uśmiech na twarzach każdego przechodzącego obok „kawiarenki”.

Dziękujemy autorom dekoracji za niezwykłe zaangażowanie, rodzicom za pomoc w doborze i „zdobyciu” pięknych dodatków oraz pani Alinie Nowackiej za nieocenioną pomoc w przygotowaniu tego walentynkowego zakątka.