Rozstrzygnięcie nie było łatwe

Dnia 7 kwietnia 2016 r. w holu Szkoły Podstawowej miało miejsce podsumowanie konkursu świątecznego, którego celem było podtrzymywanie i kultywowanie tradycji wielkanocnych, czerpanie radości z własnej pracy twórczej i możliwość prezentacji wielkanocnych ozdób. Na konkurs wpłynęło około 230 prac. Wszystkie były bardzo ciekawie zaaranżowane, niezwykłe , misternie wykonane i wyjątkowe. Wielkanocne dzieła, które mieliśmy możliwość podziwiać przez okres 3 tygodni, przedstawiają umiejętność posługiwania się licznymi technikami rękodzielniczymi i sporą wyobraźnią. Wszyscy uczestnicy konkursu zasłużyli na wyróżnienie. Wyłoniono również laureatów, których prace szczególnie spodobały się komisji konkursowej. Zostali oni nagrodzeni pięknymi dyplomami i teczkami do prac plastyczno-technicznych oraz zeszytami „ze sprężynką”. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał również słodkie łakocie. Nad wyborem najpiękniejszych ozdób świątecznych pracowała komisja jurorska w składzie: p. Hanna Grobelna, p. Bernadeta Kaźmierczak, p. Lidia Muszyńska i p. Jolanta Nowacka. Wyłonionych i wyróżnionych zostało 18 prac, których twórcami byli: z Gimnazjum - Martyna Cieplik, Jakub Dąbrowski, Natalia Górska, Natalia Kołodziejczak, Filip Kryś, Julia Paluszkiewicz, Paweł Sobuś, Klaudia Stachowiak, Katarzyna Waleńska, ze Szkoły Podstawowej – Kacper Bartkowiak, Maria Fabisiak, Damian Gierlik, Amelia Koncewicz, Eryk Kucman, Zofia Kuczyńska, Aleksandra Małecka, Oliwia Olejniczak, Amelia Wajn. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych i słodkich niespodzianek a panu Pawłowi Andrzejewskiemu za zaprojektowanie i wykonanie dyplomów oraz tradycyjną fotorelację z podsumowania konkursu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w konkursach rękodzielniczych w przyszłym roku szkolnym.