Zajęcia otwarte w grupie Ślimaczków

W piątek, 11 kwietnia w grupie pięciolatków- Ślimaczków odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców przedszkolaków. W trakcie takich zajęć rodzice mieli  możliwość zapoznania się ze sposobami pracy nauczyciela z ich dziećmi, obserwować relacje między dziećmi w grupie, oraz relacje dzieci z wychowawcą.

Rodzice, poprzez udział w zajęciach otwartych, mogli ocenić postępy własnego dziecka w zakresie osiągania poszczególnych  sprawności: umysłowych, ruchowych, muzycznych, plastycznych itd. Zajęcia kończyły się wspólną pracą rodzica i dziecka, która to praca polegała na przyozdobieniu styropianowego jajka. W efekcie powstały przepiękne pisanki, które stały się ozdobą naszej sali w wprowadziły w niej wielkanocny nastrój.

Serdecznie dziękuję rodzicom moich wychowanków  za przybycie na nasze zajęcia.