Mikołajki 2013

Tego dnia niespodzianek było wiele. Po śniadaniu odwiedził nas Mikołajkowy orszak ze słodkimi upominkami od Rady Rodziców.

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka. Mikołaja. Na jego wizytę dzieci niecierpliwie czekały .

Przedszkolaki powitały Mikołaja piosenką. Mikołaj był bardzo pomysłowy. Opowiedział dzieciom o swojej Mikołajkowej Krainie, o tym kto pomaga mu w pracy, o reniferach i innych interesujących nas rzeczach.

Mikołaj poprosił dzieci o zaśpiewanie piosenki i stukał do rytmu laską.

Przedszkolaki zapewniły gościa, że są bardzo grzeczne więc Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Nasz wspaniały i sympatyczny gość, obiecał odwiedzić nas na przyszły rok. Szybko minął czas i musieliśmy się rozstać ale rozumiemy to, że Mikołaj musi ruszyć w dalszą drogę do innych dzieci. Dziękujemy !

Mikołajki w grupie "Biedronki"

Mikołajki w grupie "Motylkii"

Mikołajki w grupie "Pszczółki"

Mikołajki w grupie "Ślimaczki"