Balik karnawałowy

25.02.2014r. to bardzo ważny dzień w życiu każdego przedszkolaka z oddziałów  przedszkolnych w Pępowie, ponieważ  zorganizowano bal przebierańców. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek.

Podczas trwania balu dzieci tańczyły  przy popularnych melodiach z różnych stron świata, które królują na dyskotekach oraz przy piosenkach dziecięcych. Szczególne podziękowania należą się dla pana Bartka Wojciechowskiego, nauczyciela rytmiki w przedszkolu, który był odpowiedzialny za muzykę i wspaniale urozmaicił nam bal. Dzieci oprócz tańców brały udział w różnych konkursach z balonami, z papierem toaletowym. Przeprowadzono również wyścig na piłkach w dwóch druży nach. Bardzo chętnie dzieci tez brały udział w zabawie pt. „Kto pierwszy” z poduszkami. Wszyscy świetnie się bawili, co widać za załączonych zdjęciach.

Biedronki:

Ślimaczki: