Konkurs plastyczny "Portret w jesiennym nastroju".

Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych zmian. To pora roku, która dostarcza wiele pomysłów. Mając na uwadze ogromny potencjał tkwiący w naszych uczniach, zorganizowałyśmy konkurs plastyczny pod nazwą „PORTRET W JESIENNYM NASTROJU”. Głównym założeniem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na piękno i szeroką gamę barw jesiennego krajobrazu. Wszyscy wykonali piękne prace konkursowe, i dlatego wybór zwycięzców był trudny. Ostatecznie jury zdecydowało przyznać 10 wyróżnień, które otrzymali:

• Pola Roszak,
  • Zuzanna Wajn,
  • Zuzanna Waleńska,
  • Ksawery Waleński,
  • Lilianna Nowak,
  • Nadia Wolna,
  • Franciszek Waleński,
  • Helena Latuszek,
  • Zofia Dudzińska,
  • Hanna Filipiak.

Dnia 20 listopada br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Laureaci otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni za włożony ogrom pracy. Wszyscy otrzymali także gratulacje z rąk pani wicedyrektor Agaty Milewskiej. Prace były wyeksponowane na drugim piętrze naszej szkoły. Z przyjemnością można było oglądać kreatywne pomysły małych artystów przelane na papier. Prace konkursowe wzięły również udział w powiatowym konkursie plastycznym „PORTRET W JESIENNYM NASTROJU” zorganizowanym przez Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”. W gronie osób, które otrzymały nagrody i wyróżnienia byli uczniowie z naszej szkoły:

• Zuzanna Wajn,
  • Pola Roszak,
  • Wanessa Hensel.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu:
Romina Jańczak