28 listopada 2013r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Wzięło w nim udział 8 szóstoklasistów.  Największy wynik osiągnęła Natalia Małecka z klasy VIa, dzięki któremu zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

Etap rejonowy odbył się 17 stycznia w Lesznie. Natalia rozwiązywała test składający się z 23 zadań – 16 zamkniętych i 7 otwartych. Uczennica dobrze poradziła sobie z zadaniami konkursowymi oraz godnie reprezentowała naszą szkołę.  Niestety  kilka punktów zabrakło jej, aby zakwalifikować się do kolejnego etapu.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w dziedzinie matematyki.

Daria Klimaszewska

Nagroda specjalna dla Vanessy Knuły i wyróżnienie dla Amelii Koncewicz z kl. II a w konkursie plastycznym  "Namaluj mój świat -  niepełnosprawność w oczach dziecka”.  Konkurs organizowany był przez  Stowarzyszenie "Wsparcie dla każdego" w Pakosławiu.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15.11.2013r.  w Muzeum Ziemi Rawickiej w Rawiczu.