Rok szkolny 2015/16

Serdecznie dziękujemy Panom Mariuszowi Fórmanowskiemu, Wojtkowi Wenderskiemu za pomoc, życzliwość oraz czuwanie nad bezpieczeństwem naszych  uczniów podczas pobytu na ściance wspinaczkowej.

Jolanta Durczewska

Beata Kaczmarek

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie szkoły podstawowej
serdecznie dziękują FIRMIE CARGILL za współpracę w ramach programu
"Bezpieczna Szkoła. Bezpieczny Uczeń +".

dla Pani Justyny Markowskiej

za ufundowanie paczek wielkanocnych

dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I

Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Pępowie,

pragną serdecznie podziękować firmie WIPASZ

za ufundowanie odblaskowych plecaków.

DZIĘKUJEMY!

Wychowawczynie grup przedszkolnych oraz klas I

Dziękujemy pracownikom Centrum Sportowo – Kulturalnego w Pępowie, a w szczególności Panu Leszkowi Żelaznemu za włączenie się do zabawy w roli wodzireja oraz oprawę muzyczną podczas balu przebierańców.

Wychowawczynie

i uczniowie edukacji wczesnoszkolnej

Organizatorzy  konkursów plastycznych pt. "Barwy jesienie" oraz "Ozdoba choinkowa-Gwiazdka" dziękują  wszystkim rodzicom za współpracę oraz Radzie Rodziców za sfinansowanie konkursu i sponsorom  Państwu Ewie i Ireneuszowi Matyli, Pani Justynie Markowskiej oraz Pani Joannie Jankowskiej, którzy sprawili dzieciom wiele radości i uciechy.

M.Tomczak

Lidia Machowska

Bardzo dziękuję Rodzicom uczniów klasy VI b za zaangażowanie w życie szkoły (Szlachetna Paczka oraz prezenty dla dzieci).

Bardzo dziękuję Paniom Monice Jamroży, Iwonie Rolnik za czas poświęcony w przygotowanie spotkania piernikowo-kolędowego.

Bardzo dziękuję Paniom Elżbiecie Borowczyk, Monice Jamroży, Iwonie Rolnik, Państwu Małgorzacie i Witoldowi Marciniakom za przygotowanie wyjątkowej wigilii klasowej.

Bardzo dziękuję Sołtysowi Magdalenek, Panu Wiesławowi Krajce, za udostępnienie sali wiejskiej w Magdalenkach na spotkanie piernikowo-kolędowe klasy VI b.

Bardzo dziękujemy Pani Hannie Kuczyńskiej z Pępowa
za przekazanie szkole wspaniałych, żywych drzewek choinkowych.

Dziękujemy Firmie MM Brown Polska Sp. z o. o. Sp. K. za otrzymane gadżety odblaskowe, dzięki którym czujemy się bezpieczniej w drodze do i ze szkoły.

Lidia Muszyńska

Uczniowie klas IV, V, VI oraz "Wesoła Paczka".

Serdecznie dziękujemy Paniom Marii Szelągowskiej i Emilii Tworkowskiej, pracownicom Gminnej Biblioteki Publicznej w Pępowie, za zaproszenie, poświęcenie czasu  pierwszoklasistom i ciekawe wprowadzenie ich w świat książek.

Beata Kaczmarek

wraz z uczniami klasy Ic

Serdeczne podziękowania dla Pana Ireneusza Matyli za zasponsorowanie biało-czerwonych chorągiewek, dla  Pana Grzegorza Wabińskiego i strażaków OSP Pępowo Panów Szymona Marciszaka i Dariusza Nowackiego za czuwanie nad bezpieczeństwem przemarszu oraz dla Pana Szymona Szczęsnego za użyczenie sprzętu nagłaśniającego wykorzystanego podczas patriotycznego happeningu ulicami Pępowa dnia 10 listopada 2015 roku. Dzięki Wam przemarsz patriotyczny miał tak piękną oprawę.

Wychowawczynie

i uczniowie edukacji wczesnoszkolnej