"Dziewczynka o złotym sercu"

W dniu 23 listopada  2015r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 110 rocznicy śmierci Matki  Antoniny Mirskiej - Założycielki Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej.

Przedstawienie wykonano na podstawie książeczki „Dziewczynka o złotym sercu”.  W apelu wzięły udział dzieci z klas  I- III  przygotowane przez  s.Maksymilianę Lik. Przedstawiły krótkie scenki z dzieciństwa Matki Założycielki  ubogacone tekstami piosenek. Na apelu była obecna Dyrekcja naszej szkoły: pani dyrektor  Cyryla Krajka,  pani  dyrektor Urszula Latuszek i  pani dyrektor Hanna Grobelna oraz Siostry : s. Przełożona Jana Cieślik i s. Ewa Koczwara.  Przedstawione scenki przybliżyły wszystkim obecnym życie Matki Mirskiej. Na koniec podziękowano artystom oklaskami i wykonano pamiątkowe zdjęcie.