Żużlowcy Fogo Unia Leszno odwiedzili naszą szkołę

Nieczęsto w naszej szkole gościmy sportowców takiej rangi. Dlatego  piątkowa wizyta żużlowców cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Już od rana w biało-niebieskiech barwach z pięknymi transparentami w dłoniach wszyscy w napięciu oczekiwali na przybycie gości. Kiedy w końcu  pojawili się Damian Baliński, Grzegorz Zengota, Piotr Pawlicki, Bartek Smektała oraz trener Roman Jankowski wszyscy hucznie ich powitali. Żużlowcy z wielką ochotą odpowiadali na wszystkie zadawane przez uczniów pytania i z radością zmagali się z nimi w konkurencjach sportowych. Jednak największą furorą była MAKARENA, do której zatańczenia zaprosiliśmy naszych gości.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować żużlowcom Fogo Unia Leszno za wspaniałą sportową rywalizację i doskonałą zabawę.