Podsumowanie konkursu „Kim będę, gdy dorosnę?”

W miniony piątek klasy 1-3 odwiedziły doradczynie z Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Głównym celem wizyty było podsumowanie konkursu „Kim będę, gdy dorosnę?” oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagrody za zajęcie pierwszego miejsca dla klasy 2a. Nasi uczniowie rozwiązywali zadania, quizy, zagadki. Zagrali również w memory oraz double. To wszystko po to, aby przybliżyć dzieciom wiadomości na temat wybranych zawodów, a także wartości pracy w życiu człowieka. Mieliśmy również okazję poznać projekt pt. „ Detektywi na tropie zawodów”, stworzony przez CWRKDiZ LESZNO, który jest skierowany dla najmłodszych. Doradczynie zachęcają do odwiedzania strony internetowej Centrum: www.cwrkdiz.leszno.pl.