Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele radości i przeżyć. Tak też było u nas.

W dniu 31 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, który poprowadziła Pani Agnieszka z GOKSiAL. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy świetnie się bawili przy rytmicznej i skocznej muzyce. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz Pani Agnieszce.