Bal Karnawałowy!

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci z grup „Misie”, „Zajączki” oraz „Jeżyki” podczas balu karnawałowego, który odbył się 2 lutego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Imprezę prowadziła profesjonalna grupa animatorów z „Zatoki Przygód” , która przygotowała dla dzieci mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Największy zachwyt wywarł pokaz baniek mydlanych. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm porywającej do tańca muzyki oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Karnawałowa zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, którzy spędzili czas w miłej atmosferze.