Półfinał XXXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

W sobotę, 3 lutego 2024r. dwie uczennice naszej szkoły - Maja Jankowiak z kl. IVb i Zosia Piniewska z kl. VIb - laureatki etapu szkolnego XXXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego - wzięły udział w półfinale ww. konkursu, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu. Nie udało się im dostać do finału w swej kategorii wiekowej, jednak przeżyły niezwykłą przygodę; mogły zobaczyć i ocenić występy 26 swoich rywali, co było intrygującym przeżyciem oraz zwiedzić pobliską Cytadelę i podziwiać niezwykłą rzeźbę Magdaleny Abakanowicz "Nierozpoznani" (jej największej plenerowej realizacji, która powstała z okazji 750-lecia lokacji miasta Poznania). Bardzo dziękujemy Wójtowi gminy Pępowo, panu Grzegorzowi Matuszakowi, za udostępnienie na potrzeby tego wyjazdu gminnego transportu.