Tytuł Mistrza Powiatu w Halowej Piłce nożnej dla uczniów z klas IV-VI!

W dniu 19.12.2023r. w Borku Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce nożnej dla uczniów z klas IV-VI. W rozgrywkach brały udział drużyny ze szkół: Szkoła Podstawowa Borek Wlkp., Szkoła Podstawowa nr 2 Gostyń, Szkoła Podstawowa Piaski, Szkoła Podstawowa Krobia, Szkoła Podstawowa Pępowo. Cały turniej był bardzo wyrównany i na wysokim poziomie. Drużyny grały każdy z każdym i liczył się bilans zdobytych punktów oraz zdobyte bramki w meczu. Tak się ułożyło, że ostateczne starcie rozegrane było jako ostatnie, w którym drużyny z Pępowa i Borku Wlkp. walczyły o zwycięstwo. Finałowy mecz wygrywa drużyna z Pępowa i to ona zdobywa tytuł Mistrza Powiatu w Halowej Piłce nożnej dla uczniów z klas IV-VI. Czekamy na rozgrywki Mistrzostw Rejonu, w których godnie będziemy reprezentować nasz powiat.