Konkurs świąteczny.

Jak co roku w grudniu wszystkie klasy 1-3 oraz dzieci przedszkolne z grupy „Misie”, „Jeżyki” i „Zajączki” wzięły udział w bożonarodzeniowym konkursie plastycznym „OZDOBA CHOINKOWA – ŚWIĄTECZNA LASECZKA”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności artystycznych wśród dzieci poprzez posługiwanie się różnymi technikami plastycznymi oraz pobudzenie ich kreatywności. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęły aż 153 świąteczne laseczki. Komisja konkursowa, biorąc pod uwagę pomysłowość wykonania i staranność postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników. Mali artyści zaprojektowali niepowtarzalne, piękne ozdoby-laseczki, wykazując się niezwykłą kreatywnością. Wspaniałe ozdoby przystroiły drzewko świąteczne na drugim piętrze naszej szkoły. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i gratulujemy ciekawych, twórczych prac. Pragniemy również serdecznie podziękować Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród dla uczestników świątecznego konkursu plastycznego.