Dyniowe prace nagrodzone.

Na pierwszym piętrze szkoły podstawowej przez dwa tygodnie można było podziwiać wystawę jesienną. Znalazły się na niej prace naszych uczniów z klas 4-6, którzy wzięli udział w konkursie rękodzielniczym „Jaka piękna dynia, nie wierzę”. Dzisiaj, 2 listopada, w holu gimnazjum, odbyło się podsumowanie tego konkursu. Pani dyrektor Magdalena Antkowiak podziękowała uczestnikom za pięknie i pomysłowo wykonane dyniowe ozdoby. Następnie wręczyła laureatom piękne dyplomy i gry logiczne, dzięki którym będą mogli trenować swój umysł. Laureatami wyłonionymi przez komisję konkursową zostali: Lena Begale , Antonina Zahnybida, Filip Baranowski, Jakub Sobuś, Jakub Trawiński i Tymoteusz Nowacki. Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy i gry kieszonkowe. Wszystkim uczestnikom wręczono także słodkie upominki. Podsumowując jesienną edycję konkursu, zachęcono uczniów do większej aktywności rękodzielniczej oraz rozwijania pasji poprzez udział w zajęciach koła rękodzielniczego „Złote rączki”. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, a panu Pawłowi Andrzejewskiemu za wykonanie dyplomów i oprawę fotograficzną wydarzenia. Piękne dynie i fotografie z podsumowania konkursu można obejrzeć w fotogalerii.