Spotkanie autorskie

Dnia 18 października 2023 roku uczniowie klas 3a i 3b uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panem Zbigniewem Kołba, zorganizowanym przez Bibliotekę Gminną w Pępowie. Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej GOKSiAL. Pan Zbigniew Kołba jest pisarzem i fizjoterapeutą, autorem książek dla dorosłych i dla dzieci, takich jak: „Krioterapia”, „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź”. To właśnie tej książce poświęcone było spotkanie. Książka „Znajdź mnie i kiedyś odwiedź” wskazuje, jak dziecko poprzez zabawę może nauczyć się kontaktu z mapą i jak się uczyć, żeby się nauczyć. Autor podkreślił, jak ważna jest rola szkoły oraz konieczność zdobywania wiedzy. Dzieci słuchały i same czytały fragmenty książki, odgadywały również zagadki. Na końcu wszyscy uczniowie oklaskami podziękowali autorowi za ciekawe spotkanie.