Niezwykły gość.

Za oknami ostatnie promyki słońca a szybujące w powietrzu kolorowe liście upiększają świat, który niemal płonie barwami jesieni. Ta niezwykła pora roku porusza nasze zmysły.

Od kilku dni nie możemy oderwać wzroku od pięknej damy w brązowym kapeluszu, która pojawiła się na pierwszym piętrze w naszej szkole.

To Pani Jesień ubrana w złocisto-żółtą suknię balową, której falbany układają się niczym kaskada. Przybyła do nas z darami, które wypełniły jesienny kącik na pierwszym piętrze naszej  szkoły. Widać w nim różnokolorowe dynie, kasztany, żołędzie, orzechy i piękne wysokie trawy. Nie brakuje też czerwonej jarzębiny, owoców głogu, słonecznika i przepięknych kolorowych wrzosów. U stóp Pani Jesieni widoczne są mieniące się różnymi barwami liście, kolby kukurydzy oraz gałązki lawendy i owoce, z których unosi się wspaniały aromat.

Niech ten jesienny czas będzie wypełniony radością a jesień otuli Was zapachami i zachwyca swoim pięknem. Mimo szarego nieba, niech wasze serca zawsze będą pełne kolorów jesieni.