Dzień Edukacji Narodowej

W czwartek 12 października 2023 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor powitała zaproszonych gości i  wszystkim nauczycielom oraz  pracownikom złożyła życzenia oraz podziękowania za wykonywana pracę na rzecz całej społeczności szkolnej. Głos zabrał również wójt gminy Pępowo, dziękując pracownikom oświaty za ich zaangażowanie w wypełnianie codziennych obowiązków. Ksiądz proboszcz życzył satysfakcji z wykonywanej pracy. W imieniu rodziców podziękowania złożyły przedstawicielki Rady Rodziców.

Klasy drugie pod baczną opieką wychowawczyń: Rominy Jańczak, Lidii Machowskiej, Marii Tomczak, przygotowały piękną akademię. Najpierw dzieci zabrały nas w podróż w przyszłość, gdzie nauczycieli zastąpiły roboty bez uczuć. Następnie, zaprezentowany został pokaz tańca nowoczesnego i tradycyjnego, w pięknych strojach. Nie zabrakło również energicznych piosenek. Całe przedstawienie podsumowane zostało rozdaniem dyplomów dla nauczycieli, wyróżnionych przez uczniów.