Wycieczka do kina na film „O psie, który jeździł koleją”

Dnia 2 października uczniowie klas drugich udali się do Leszna na uwspółcześniony film Romana Pisarskiego "O psie, który jeździł koleją". Przepiękny i wzruszający film o wiernym i wspaniałym psie oraz wierze w cud, zakończony happy endem. Film ten niewątpliwie trafił do serca każdego ucznia. Podjęte w filmie zagadnienia dotyczące empatii wobec słabszych, piękna przyjaźń między człowiekiem a czworonogiem czy też odpowiedzialne korzystanie z internetu i mediów społecznościowych podkreślają walory edukacyjne filmu. Podczas seansu nie zabrakło emocji - wzruszeń, łez ale także gromkiego śmiechu. Ten wyjazd pozwolił nam zrealizować kolejne zadanie z projektu „KLASA W TERENIE”.

Po zakończonym seansie pełni pozytywnych emocji udaliśmy się do Parku 1000-lecia, celem obserwacji pięknej złotej jesieni.