„Szczęśliwy człowiek, który posiada pasję”

22 listopada 2013 r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.  Do udziału zgłosiło się kilkoro uczniów. Wspaniały wynik Eryka Andrzejewskiego i Jakuba Rzepki z klasy IIc/G  pozwolił im zakwalifikować się do kolejnego etapu.

24 stycznia 2014r. , w Rejonowym Konkursie Chemicznym wielki sukces odniósł  Eryk Andrzejewski . Uzyskał on 49 pkt. na 50 możliwych do zdobycia, co było jednoznaczne z przyznaniem Erykowi tytułu FINALISTY. Wygrana cieszy, bowiem żaden uczestnik konkursu nie osiągnął tak wysokiego wyniku.  Emocje były ogromne, gdyż zadania nie należały do łatwych i wymagały szczegółowej wiedzy. Bez pasji do chemii trudno sobie wyobrazić taki finał trzynastolatka.

Gratulujemy Erykowi i życzymy dalszych sukcesów!!

Jakub Rzepka

Eryk Andrzejewski