Godzina dostępności nauczyciela rok szkolny 2022/2023 (II półrocze)
Lp |
Nazwisko i imię |
Dzień |
Godzina |
Sala |
1. |
Adamek Arleta |
czwartek |
13.20 – 14.20 |
biblioteka |
2. |
Andrzejewska Elżbieta |
poniedziałek |
14.05 – 15.05 |
pokój nauczycielski |
3. |
Andrzejewska Małgorzata |
wtorek |
10.20 – 11.20 |
pokój nauczycielski |
4. |
Andrzejewski Paweł |
środa |
9.15 – 10.15 |
pokój nauczycielski |
5. |
Antkowiak Agata |
piatek |
6.30 – 7.30 |
przedszkole |
6. |
Banaszyńska Katarzyna |
poniedziałek |
14.00 – 15.00 |
gabinet pedagoga |
7. |
Banaszyński Szymon |
wtorek |
9.25 – 10.25 |
pokój nauczycieli w-f |
8. |
Bigaj Mirosława |
środa |
10.25 – 11.25 |
pokój nauczycielski |
9. |
Błaszyk Arkadiusz |
środa |
11.15 – 12.15 |
pokój nauczycielski |
10. |
Bzodek Emilia |
poniedziałek |
12.15 – 13.15 |
pokój nauczycielski |
11. |
Ciółko Klaudia |
poniedziałek środa |
11.30 – 12.00 11.30 – 12.00 |
przedszkole |
12. |
Dąbrowicz Rafał |
czwartek (co drugi tydzień) |
9.25 – 10.25 |
pokój nauczycielski |
13. |
Dyba Monika |
poniedziałek |
9.30 – 10.30 |
przedszkole |
14. |
Dzierżgowska Kamila |
środa |
11.15 – 12.15 |
pokój nauczycielski |
15. |
Fabisiak Ewa |
czwartek |
12.15 – 13.15 |
pokój nauczycielski |
16. |
Góźdź Joanna |
wtorek |
13.15 – 14.15 |
pokój nauczycielski |
17. |
Grobelna Hanna |
poniedziałek |
13.30 – 14.30 |
gabinet wicedyrektora |
18. |
Grobelna Joanna |
poniedziałek środa |
12.40 – 13.10 12.40 – 13.10 |
gabinet pedagoga |
19. |
Gruetzmacher Alicja |
piątek |
8.25 – 9.25 |
pokój nauczycielski |
20. |
Grzelczak Sylwia |
środa |
9.20 – 10.20 |
pokój nauczycielski |
21. |
Jańczak Romina |
poniedziałek |
12.15 – 13.15 |
pokój nauczycielski |
22. |
Jarus Tomasz |
wtorek |
12.15 – 13.15 |
sala 8G |
23. |
Juskowiak Iwona |
czwartek |
8.30 – 9.30 |
pokój nauczycielski |
24. |
Kaczmarek Beata |
wtorek środa |
9.30 – 10.00 9.30 – 10.00 |
pokój nauczycielski |
25. |
Kaczmarek Grażyna |
czwartek |
9.20 – 10.20 |
pokój nauczycielski |
26. |
Kaczmarek Marcin |
poniedziałek (co drugi tydzień) |
15.00 – 16.00 |
pokój nauczycieli w-f |
27. |
Krajka Cyryla |
poniedziałek |
13.30 – 14.30 |
gabinet dyrektora |
28. |
Krajka Monika |
środa |
10.25 – 11.25 |
pokój nauczycielski |
29. |
Krajka Weronika |
wtorek |
12.00 – 13.00 |
pokój nauczycielski |
30. |
Kulińska Magdalena |
wtorek |
8.30 – 9.30 |
pokój nauczycielski |
31. |
Kwiatkiewicz Agnieszka |
wtorek |
9.30 – 10.15 |
pokój nauczycielski |
32. |
Machowska Lidia |
piątek |
10.15 – 11.15 |
pokój nauczycielski |
33. |
s. Maciejewska Danuta |
wtorek |
9.30 – 10.15 |
pokój nauczycielski |
34. |
Matysiak Marzena |
wtorek |
10.25 – 11.10 13.10 – 13.25 |
pokój nauczycielski |
35. |
Milewska Agata |
poniedziałek |
13.30 – 14.30 |
gabinet wicedyrektora |
36. |
Muszyńska Lidia |
poniedziałek |
9.25 – 10.25 |
pokój nauczycielski |
37. |
Neuhoff – Ley Zuzanna |
piątek |
13.15 – 14.15 |
pokój nauczycielski |
38. |
Nowacka Alina |
środa piątek |
10.00 – 10.30 8.00 – 8.30 |
biblioteka |
39. |
Olszak Alicja |
wtorek czwartek |
8.45 – 9.15 8.45 – 9.15 |
pokój nauczycielski |
40. |
Raczkiewicz Anna |
wtorek |
9.25 – 10.25 |
pokój nauczycielski |
41. |
Ratajczak Marta |
poniedziałek wtorek |
9.00 – 9.30 9.00 – 9.30 |
pokój nauczycielski |
42. |
Rolnik Violetta |
środa czwartek |
8.30 – 9.00 8.30 – 9.00 |
pokój nauczycielski |
43. |
Sierszulska Arleta |
poniedziałek |
12.15 – 13.15 |
sala 17 SP |
44. |
Skowrońska Alicja |
poniedziałek |
10.25 – 11.25 |
pokój nauczycieli w-f |
45. |
Szczęsna Danuta |
piątek |
10.30 – 11.30 |
pokój nauczycielski |
46. |
Tomczak Maria |
piątek |
11.10 – 12.10 |
pokój nauczycielski |
47. |
s. Topolska Magdalena |
wtorek |
12.15 – 13.15 |
pokój nauczycielski |
48. |
Twardowska Katarzyna |
środa czwartek |
9.55 – 10.25 9.55 – 10.25 |
pokój nauczycielski |
49. |
Urbańska Jolanta |
wtorek środa |
10.30 – 11.00 10.30-11.00 |
przedszkole |
50. |
Wabińska Hanna |
środa czwartek |
11.00 – 11.30 11.00 – 11.30 |
przedszkole |
51. |
Wachowiak Marlena |
poniedziałek |
11.30 – 12.15 |
gabinet logopedy |
52. |
Weinert Zuzanna |
poniedziałek |
12.15 – 13.15 |
pokój nauczycielski |
53. |
Wojciechowska Alicja |
środa |
10.25 – 11.25 |
pokój nauczycielski |
54. |
Wojciechowska Jagoda |
wtorek |
11.15 – 12.15 |
pokój nauczycielski |
55. |
Wojciechowski Bartłomiej |
poniedziałek |
8.30 – 9.30 |
sala 1G |
56. |
Zielińska Agnieszka |
wtorek |
9.25 – 10.25 |
pokój nauczycielski |